Blog

Podmínky pro nové pacienty

V roce 2022 očekáváme volná místa pro přijmutí dosud neregistrovaných pacientů. Zájemci o zubní péči v naší ordinaci se mohou objednat emailem na recepce@bartekdent.cz na vstupní konzultaci, která proběhne v průběhu roku 2022. Přijímat se bude pouze do vyčerpání kapacity.

read more

Od 7/6 končíme s antigenním testováním

Z důvodu náhlého snížení úhrad antigenních testů ze strany zdravotních pojišťoven, které se dostává pod hranici nákladů, jsme od 7/6 nuceni ukončit antigenní testování veřejnosti hrazené z veřejného pojištění.

read more

Omezujeme počet nově přijímaných pacientů

Kvůli velkému zájmu omezujeme počet nově přijímaných pacientů na 10 osob měsíčně. Pokud máte zájem se registrovat v našem zařízení, prosím napište nám email na recepce@bartekdent.cz, kde Vám sdělíme aktuální naplnění kapacity a podle toho Vám nabídneme termín. Vstupní návštěva je i nadále zdarma.

read more

Ukončení činnosti MUDr. Gustava Bártka

Doktor Bártek ukončil svou činnost k 31. březnu 2021. Pokud jste byli registrováni u MUDr. Gustava Bártka a v posledních 5 letech jste se alespoň jednou dostavili na preventivní prohlídku, zůstáváte registrováni i v novém zařízení Bártek Dent s.r.o. s ošetřující lékařkou MDDr. Anitou Bártek. Stačí se jen objednat na Vaši další plánovanou preventivní prohlídku

read more