Jak se objednat

Máte akutní obtíže (např. bolest zubu, otok, krvácení apod.) a jste v naší ordinaci registrovaný pacient?

Zavolejte nám na tel číslo 737 976 488.
NOVINKA napište nám přes Whatsapp i mimo ordinační hodiny. Chat on WhatsApp
Ordinační doba pro akutní pacienty je pondělí až čtvrtek 14:30-15:00. Na termín je nutné se dopředu objednat.
Neregistrovaní pacienti mohou navštívit zubní pohotovost v Úrazové nemocnici Brno všední dny od 18h, volné dny od 8h

Chcete se objednat na preventivní prohlídku nebo jiný plánovaný výkon ?

Ordinační doba pro objednané pacienty je pondělí až čtvrtek 7:00 - 15:00h. Na preventivní prohlídky se můžete objednat online. Pokud potřebujete léčebný výkon a nejen prevenci, zavolejte nám prosím.

Online objednání

Využijte online objednávání. Online objednávání je pouze pro preventivní prohlídky a dentální hygienu. Jak to funguje? Náš systém Vám automaticky nabízí pouze volné termíny. Vyberte si den a čas který Vám vyhovuje. Systém Vám následně pošle email potvrzující rezervaci Vašeho termínu. Termín Vám pak následně po kontrole v ordinaci definitivně potvrdíme, na důkaz čeho Vám přijde potvrzovací email.

Chcete zrušit svůj termín?

Žádáme všechny pacienty, aby své termíny rušili alespoň 48h před a to emailem na recepce@bartekdent.cz nebo sms na 737976488. V případě opakovaného rušení termínů v řádu hodin před termínem, nebo pokud se opakovaně bez omluvy nedostavíte včas na termín, bude Vaše chování vyhodnoceno jako nespolupráce na léčebném plánu, což může vyústit až ve vyřazení Vaší osoby z aktivní databáze pacientů. V případě, že se omluvíte včas, rádi Vám nabídneme náhradní termín v době, která Vám bude vyhovovat.