Jak se objednat

Máte akutní obtíže (např. bolest zubu, otok, krvácení apod.)?

Zavolejte nám prosím. Ordinační doba pro akutní pacienty je pondělí až pátek 14:00 - 15:00h.

Chcete se objednat na preventivní prohlídku nebo jiný plánovaný výkon ?

Ordinační doba pro objednané pacienty je pondělí až pátek 8:00 - 14:00h. Na preventivní prohlídky se můžete objednat online.

Potřebujete antigenní test na Covid 19?

Bez objednání testujeme úterý až pátek od 7:30 - 8:00. Dále testujeme i během ordinační doby - na pozdější testy je nutno se objednat v online systému. Výsledek testu je znám za 15 minut, potvrzení Vám zašleme mailem.

Online objednání

Využijte online objednávání. Online objednávání je pouze pro preventivní prohlídky, vstupní prohlídky, dentální hygienu a antigenní testy. Jak to funguje? Náš systém Vám automaticky nabízí pouze volné termíny. Vyberte si den a čas který Vám vyhovuje. Systém Vám následně pošle email potvrzující rezervaci Vašeho termínu. Termín Vám pak následně po kontrole v ordinaci definitivně potvrdíme, na důkaz čeho Vám přijde potvrzovací email.

Chcete zrušit svůj termín?

Žádáme všechny pacienty, aby své termíny rušili alespoň 48h před a to emailem na recepce@bartekdent.cz nebo sms na 737976488. V případě opakovaného rušení termínů v řádu hodin před termínem, nebo pokud se opakovaně bez omluvy nedostavíte včas na termín, bude Vaše chování vyhodnoceno jako nespolupráce na léčebném plánu, což může vyústit až ve vyřazení Vaší osoby z aktivní databáze pacientů. V případě, že se omluvíte včas, rádi Vám nabídneme náhradní termín v době, která Vám bude vyhovovat.